top of page

OBCHODNÍ PODMÍNKY

Podmínky dopravy

PODMÍNKY DOPRAVY

Jsem oddíl s podmínkami dopravy. Je to ideální místo, kde můžete zákazníky informovat o způsobech dopravy, balení a nákladech. Použijte jednoduchý jazyk, vytvořte vzájemnou důvěru a zajistěte si loajalitu zákazníků!

 

Jsem druhý odstavec oddílu s podmínkami dopravy. Kliknutím přidáte vlastní text a upravíte mě. Stačí kliknout na „Upravit text“ nebo na mě dvakrát kliknout a můžete přidat podrobné zásady a změnit font. Toto je ideální místo, kde můžete vyprávět svůj příběh a ještě o sobě něco říct .

Podmínky vrácení

PODMÍNKY VRÁCENÍ

Jsem oddíl s podmínkami vrácení zboží. Toto je ideální místo, kde zákazníkům můžete sdělit, co dělat v případě, že si nákup rozmysleli nebo s produktem nejsou spokojení. Přímočaré podmínky vrácení nebo výměny zboží představují skvělý způsob, jak vytvořit vzájemnou důvěru a ujistit zákazníky, že se nemusí bát nakupovat.

 

Jsem druhý odstavec vašich podmínek vrácení a výměny zboží. Kliknutím sem přidáte vlastní text a upravíte si mě. Stačí kliknout na „Upravit text“ nebo na mě dvakrát kliknout a můžete přidat podrobnosti o vašich zásadách a měnit font. Toto je ideální místo, kde můžete povědět váš příběh. 

Platební metody

PLATEBNÍ METODY

Kreditní a debetní karty
PAYPAL

Offline platby

FAQ

FAQ

 • Proč jsou nejčastější dotazy důležité?
  Nejčastější dotazy jsou skvělým pomocníkem pro návštěvníky, když hledají rychlé odpovědi na obecné otázky o vašem podnikání a pomáhají vytvořit lepší zkušenost s pohybem po stránkách..
 • Co je oddíl Nejčastější dotazy?
  Oddíl Nejčastější dotazy lze použít pro rychlé odpovědi na obecné otázky o vašem podnikání. Jako „Kam zboží odesíláte?“, „Jaká je vaše pracovní doba?“ nebo „Jak si mohu službu zarezervovat?“
 • Kam mohu oddíl Nejčastější dotazy přidat?
  Nejčastější dotazy můžete přidat na jakoukoli stránku na webu nebo do vaší mobilní aplikace Wix, kde k nim budou mít členové neustále přístup.
 • Jak přidám nový dotaz a odpověď?
  Pro přidání nejčastějších dotazů postupujte podle následujících kroků: 1. Nejčastější dotazy můžete spravovat z ovládacího panelu webu nebo z Editoru 2. Přidejte nový dotaz a odpověď 3. Přiřaďte nejčastější dotaz ke kategorii 4. Uložte a zveřejněte. Nejčastější dotazy můžete kdykoli upravit.
 • Jak odstraním název „Nejčastější dotazy“?
  Název Nejčastější dotazy upravíte v záložce „Nastavení“ v Editoru. V mobilní aplikaci Owner název odeberete v záložce Web a apka a klepnete na přizpůsobit.
 • Mohu do nejčastějších dotazů vložit obrázek, video nebo GIF?
  Ano. Pro přidání médií postupujte podle těchto kroků: 1. Nejčastější dotazy můžete spravovat z ovládacího panelu webu nebo z Editoru 2. Vytvořte nový dotaz nebo upravte stávající 3. V textovém panelu odpovědi klikněte na ikonu videa, obrázku nebo GIFu 4. Přidejte média z vaší knihovny a vše uložte.
bottom of page